Erotické masáže

Erotické masáže v Praze jsou široce známé. A nejen proto, že je provádějí jedny z nejkrásnějších dívek v České Republice. Erotické masáže si zde jednoduše zamilujete. Protože vám dají to, co jinde těžko najdete. Krásnou erotickou masáž v centru Prahy. Kdy v okolí máte mnoho příležitostí k tomu, abyste si užili báječný večer se vším všudy.

Erotické masáže v Praze tak ocení především cizinci a turisté. Ti u nás najdou to, po čem touží. Krásné dívky a pořádná erotická masáž.

Dívku, od které budete masáž chtít, si můžete vybrat v naší galerii masérek, následně nám zavolat či napsat a dívku si zarezervovat. Anebo k nám můžete přijít a vybrat si z dívek, které jsou právě v salonu.

V úvodu masáže se můžete společně s masérkou osprchovat. Seznámíte se tak trochu blíže a při masáži bude ještě o něco více uvolněnější atmosféra.

Erotická masáž začne masáží celého těla, kdy si s vámi bude nahá masérka pohrávat.

Po tom, co si vás masérka uloží na podložku, vás začne hladit po krku, přes lopatky, po celých zádech až k hýždím. Bude pokračovat ke stehnům a přes lýtka ke kotníkům. Namasíruje vás od hlavy až k patě.

Potom si vás otočí a namasíruje vás ze předu. Opět od hlavy, přes hrudník a paže až k vašemu bříšku.

V tuto chvíli už budete napruženi a budete si přát, aby se vás masérka dotýkala na vašich intimních místech. A přesně to moc ráda udělá.

Bude vás hladit na tříslech, v okolí penisu, po hýždích…prostě tam, kde vám to dělá nejvíc dobře.

Potom se bude soustředit na váš penis a na to, aby vám přinesla co největší potěšení. Při erotické masáži tak bude i jednou rukou masírovat váš penis a druhou varlata.

Po předchozí masáži a této stimulující kombinaci na sebe nenechá váš orgasmus dlouho čekat.

Ještě jste nikdy nevyzkoušeli erotické masáže? Moc rádi vás tu uvidíme. Stačí vytočit naše číslo a budeme se na vás moc těšit.